Hebbes 2 - Revival 4

ForumNieuws > Hebbes 2 - Revival 4

Plaats Reactie

Hebbes 2 - Revival 4

za 02-9-06 Hebbes 2 - Revival 4 13-6

door: Geert-Jan Meerveld

De eerste competitiewedstrijd van het seizoen. Voor het tweede als ploeg, maar ook voor Hebbes als vereniging met een behoorlijk vernieuwde selectie.
In Hebbes 1 starten dit seizoen 3 nieuwe spelers, die niet eerder op zaterdag voor Hebbes uitkwamen. Hebbes 2 startte met 6 nieuwe spelers, waarvan er één terugkeerde na 2 jaar afwezigheid op zaterdag.
Voor Hebbes 3 waren 4 mensen nieuw op zaterdag. Het midweekteam van Hebbes is dan ook erg vernieuwd, hier maken 5 mensen hun debuut in het team.

Veel nieuwe spelers dus aan het begin van het seizoen. Helaas is niet alles mooi aan het begin. Namelijk voor de eerste wedstrijd waren er nog een aantal oude blessures. Harryt liep nog met een gevoelige enkel van vorig jaar februari, Frank was woensdag ten val gekomen en had daar nog pijntjes aan over gehouden en Meike had bij een training een spiertje in haar bovenbeen verrekt. Dus van start met een incompleet team, want Floor kon niet aanwezig zijn. Marcel verving Frank.

De verwachtingen van ons team waren hoog. In de poule op de Hebbes-site werden we hoog ingeschat, en wellicht ook terecht. We hebben kwaliteiten in de groep waarmee we in de resreve 5e klasse moeten kunnen presteren.

Dan nu de wedstrijd. In de eerste aanval begonnen Marcel, Harm-Jan, Rozemarijn en Johanneke. Eerste verdediging was Steven, Geert-Jan, Nina en Garahnce. Het eerste doelpunt werd gemaakt voor de tegenstander. De volgende drie waren voor Hebbes. Toen kwam er een belangrijk moment in de wedstrijd. Een klein ongelukje zorgde ervoor dat een dame van Revival niet verder kon met de wedstrijd en moest worden afgevoerd naar het UMC. Waarschijnlijk met een vinger uit de kom, maar de diagnose is ons niet meer ter ore gekomen.
Vanaf dit moment moest Hebbes afstand nemen, omdat we een man meer in het veld hadden staan. Toch lukte dit niet. In de aanval met een man meer, hadden we moeite om een goede rebound te verzorgen en te scoren. De heren van de tegenpartij anticipeerden goed op de situatie. Toch gingen we rusten met een voorsprong van 6 – 4.
De tweede helft ging beter. We losten de rebound in de aanval nu goed op en het scoren ging ook makkelijker. We hebben Revival nog 2 keer laten scoren en wijzelf hebben nog 7 keer gescoord. De wedstrijd kreeg nog een vervelend einde. Een heer van Revival was het al lange tijd niet eens met de manier van fluiten en liet dat ook merken. Hiervoor kreeg hij uiteindelijk een gele kaart te zien.

Uiteindelijk nog overtuigend gewonnen, maar het kan allemaal nog een stuk beter. Hopen dat binnenkort de blessures snel over zijn en we met een voltallig team verder kunnen.

Geert-Jan Meerveld

4-9-2006 15:30

Handige informatie

Standen
Teampagina: Hebbes 2
Website tegenstander: Revival

Andere ontmoetingen met Revival 4

za 27-1-2007 Revival 4 - Hebbes 2, 8-10 zaal 2006-2007
za 25-11-2006 Hebbes 2 - Revival 4, 14-6, verslag zaal 2006-2007
za 30-9-2006 Revival 4 - Hebbes 2, 7-10, verslag 1e helft veld 2006-2007

Meer wedstrijden van dezelfde week

  DOS (W) 3 - Hebbes 3 12-10

Reacties:

(Nieuwste boven)

ForumNieuws > Hebbes 2 - Revival 4

Reageren kan niet meer omdat het bericht ouder dan 2 maanden is.