Bestuursoverzicht

  voorzitter secretaris  penningmeester   wedstrijdsecretaris

toernooi- en promotiecoordinator  / commissaris intern

2017-2018

Raak - Schieten om te scoren

Jerre Mijnarends Bente Rademaker Atse Huisman Judith van Veldhuizen Linda Kapteijns

2016-2017

De Uitverkorfenen

Lieke van Mourik Marah van den Broek Frederieke Vaandrager Lars Wobbes Anniek van de Velde

2015-2016
Carpe Noctum

Tessa Houwing Anne-Wil Marissen Frederieke Vaandrager Reynke Mensink Rinske van den Heuvel

2014-2015
Jachtig Jong

Lieke Markus Rinske van den Heuvel Ruben Morshuis Judith Greuters Jeffrey Melissant, Tessa Houwing

2013-2014
Nog eentje dan...

Lieke Markus Jeffrey Melissant Niek de Rijk Laura Mattheeuwse Robin Dollekamp

2012-2013
Dolle Boel! 

Robin Dollekamp  Lieke Markus Sander van den Bogert Kim Klaui Simone van Gemert
2011-2012
The Big Five
Wouter van Krieken Margje van Muiswinkel Bart Post Kim Klaui Iris Ostendorf

2010 - 2011
Versgeperst

Karlijn Eenink Doris van Vegchelen Wouter van Krieken Nienke Hortensius, Harm van Netten Bas van der Reep
2009 - 2010
Baldadig
Klaas Lenstra Karlijn Eenink Stefan Timmer Nienke van den Berg Judith de Haan

2008 - 2009
Hoge Gisting

Colette Bos Yvonne de Vries Klaas Lenstra Nienke van den Berg Stefan Timmer
2007 - 2008
Koplopend
Annette van den Heuvel Rozemarijn van Pagée Pim van Dijk,
Klaas Lenstra
Harryt Schimmel Colette Bos
2006 - 2007
Hoe groot wil je worden?
Stijn Boode Pim Horstman Judy Pol Harryt Schimmel Annette van den Heuvel
2005 - 2006
Grandio20
Stijn Boode Harryt Schimmel Rutger Walet,
Peter van Nes
Mandy Bekkers Marcel Dingemans
2004 - 2005
Volgend jaar beter
Arjen Tolsma Marjolein Rotteveel Judy Pol Floor te Kiefte,
Mandy Bekkers
Marcel Dingemans
2003 - 2004
Hogerop
Iris Ooms Marjolein Rotteveel Arjen Tolsma Geert-Jan Meerveld Pim Horstman
2002 - 2003
Dominant
Martine Smit /
Laura Hengstmengel
Petra Klaassen Chrisje Wijdeven Iris Ooms Laura Hengstmengel,
Marjolein Rotteveel
2001 - 2002
Les Premieres
Martine Smit Petra Klaassen Chrisje Wijdeven Annemieke de Roo Heleen Sprenger
2000-2001  Berrie Boer Bertien Rozendaal Joost v/d Braak Anita Veenema Klaas Jan Takken
1999-2000  Berrie Boer Dianne Teunissen Johan Gille Marjolein Broos Marike Boonzaaijer
1998-1999  Ilse Ponsen Dianne Teunissen Johan Gille Marjolein Broos Berrie Boer
1997-1998  Ilse Ponsen Jentine Land Danny de Pater Anita Veenema Berrie Boer
1996-1997  Tako Zoutman Jentine Land Jeroen Kruijd Anita Veenema Leonie Hazenberg
1995 - 1996 Tako Zoutman Marjan v/d Zee Jeroen Kruijd Margreet Hoekstra Lodewijk Koster
1994-1995  Lodewijk Koster Manon Scheevelenbos Tako Zoutman Janine van Loo Jolanda Petra
1993-1994  Lodewijk Koster Margreet Hoekstra Arianne van Nostrum Janine van Loo Jolanda Petra
1992-1993  Arnold Huisman Margreet Hoekstra Marinka Amesz Albertine Zanting Monique Jonkheid
1991-1992  Arno van Horssen Dianne Zuidema Marinka Amesz Albertine Zanting Monique Jonkheid
1990-1991  Arno van Horssen Dianne Zuidema Hanny Swam Paul van Amerom Marc Alferink
1989-1990  Monique Riemens Maria Smits Hanny Swam Paul van Amerom Marc Alferink
1988-1989  Alard Joosten Monique Riemens John Janssen Maria Smits Dorien Mertens
1987-1988  Alard Joosten Monique Riemens Jeane Kok Dorien Mertens John Janssen

1986-1987

Mieke Moscou John Janssen Jeane Kok Zeger de Jong Dorien Mertens